Dotychczas (stan na 31 sierpnia 2020 roku) przeprowadzono następujące szkolenia: (nie uwzględniono warsztatów weekendowych):

  • 04.02 – 09.02.2008, Baranowicze, szkoleniowec: Andrzej Winkler
  • 17.11 – 22.11.2008, Baranowicze, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Barbara Sajnok, Natasza Pan
  • 16.11 – 21.11.2009, Baranowicze, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Barbara Sajnok, Natasza Pan
  • 16.01 – 21.01.2011, Baranowicze, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Barbara Sajnok, Natasza Pan
  • 11.05 – 17.05.2012, Brzozówka, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Barbara Sajnok, Natasza Pan
  • 09.09 – 14.09.2019, Narocz, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon

  • 02.06 – 07.06.2003, Maria Hilf, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 16.06 – 21.06.2006, Andelske Hore, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 19.03 – 24.03.2007, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Dagmar Sližová
  • 21.04 – 26.04.2008, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Dagmara Sližová
  • 23.04 – 28.04.2009, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler oraz Ludmila Liberdova, Pavel Kolegar
  • 15.04 – 20.04.2010, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Maruska Szymikova
  • 16.04 – 21.04.2011, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Marcel Krajzl
  • 16.04 – 21.04.2012, Horní Bečva, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Vladislava Snajdrova, Jana Urbanova
  • 13.11 – 18.11.2017, Prachatice, szkoleniowcy: Aleksandra Kulczyńska, Andrzej Miziołek

  • październik 2000, Derry, szkoleniowcy: Seamus O’Connell, Gerard O’Connell, Ágnes Kónya, Marea Loughrey
  • marzec 2001, Derry, szkoleniowcy: Seamus O’Connell, Gerard O’Connell, Ágnes Kónya, Marea Loughrey
  • listopad 2002, Derry, szkoleniowcy: Seamus O’Connell, Gerard O’Connell, Ágnes Kónya, Marea Loughrey

  • 28.06 – 4.07.2004, Ozolnieki, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon

  • 13.01 – 20.01.2002, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 09.03 – 16.03.2002, Kanie Helenowskie, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 26.05 – 31.05.2002, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 25.11 – 30.11.2002, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 20.01 – 25.01.2003, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 26.05 – 31.05.2004, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 01.03 – 06.03.2004, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 13.09 – 18.09.2004, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 20.05 – 25.05.2005, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 12.12 – 17.12.2005, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 15.05 – 20.05.2006, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 02.10 – 07.10.2006, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 11.12 – 16.12.2006, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 08.01 – 13.01.2007, Miedonia, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
  • 22.10 – 27.10.2007, Miedonia, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
  • 17.12 – 22.12.2007, Wrocław, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
  • 25.08 – 30.08.2008, Miedonia, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
  • 16.03 – 21.03.2009, Miedonia, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
  • 20.09 – 25.09.2010, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 07.03 – 12.03.2011, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 21.11 – 26.11.2011, Białobrzegi, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 24.04 – 29.04.2012, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 19.11 – 24.11.2012, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 15.04 – 20.04.2013, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 25.11 – 30.11.2013, Rudy, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 02.06 – 07.06.2014, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon, Aleksandra Kulczyńska, Andrzej Miziołek
  • 24.11 – 29.11.2014, Rudy, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon, Aleksandra Kulczyńska, Andrzej Miziołek
  • 29.06 – 04.07.2015, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 23.11 – 28.11.2015, Rudy, szkoleniowcy: Witold Simon, Andrzej Winkler
  • 13.06 – 18.06.2016, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 21.11 – 26.11.2016, Rudy, szkoleniowcy: Witold Simon, Andrzej Winkler
  • 05.06 – 10.06.2017, Teresin, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon.
  • 20.11 – 25.11.2017, Rudy, szkoleniowcy: Witold Simon, Andrzej Winkler, Kateryna Błaszczak (Gonchar)
  • 20.01 – 27.01.2018, Lipnica, szkoleniowcy: Aleksandra Kulczyńska, Andrzej Miziołek
  • 18.06 – 23.06.2018, Teresin, szkoleniowcy: Witold Simon, Andrzej Winkler, Kateryna Błaszczak (Gonchar)
  • 04.02 – 09.02.2019, Gniezno, szkoleniowcy: Aleksandra Kulczyńska, Andrzej Miziołek
  • 24.06 – 29.06. 2019, Błonie, szkoleniowcy: Witold Simon, Andrzej Winkler, Wiesław Błaszczak
  • 25.11 – 30.11.2019, Rudy, szkoleniowcy: Witold Simon, Andrzej Winkler
  • 22.06 – 27.06.2020, Miętne, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon

  • 09.05 – 15.05.2005, Moskwa, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 20.05 – 25.09.2006, Moskwa, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
  • 08.10 – 13.10.2007, Moskwa, szkoleniowiec: Andrzej Winkler

  • 03.05 – 08.05.2004, Cluj Napoca, szkoleniowcy: Ágnes Kónya, Zoltán Kónya
  • 25.10 – 29.10.2004, Cluj Napoca, szkoleniowcy: Ágnes Kónya, Zoltán Kónya
  • 07.03 – 11.03.2005, Cluj Napoca, szkoleniowcy: Ágnes Kónya, Zoltán Kónya
  • 22.02 –  03.03.2006, Cluj Napoca, szkoleniowcy: Ágnes Kónya, Zoltán Kónya

  • 21.10 – 26.10.2013, Bardejov, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 13.10 –  18.10.2014, Kysak, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon

  • marzec 2001, Riehen, szkoleniowcy: Diane Savoy, Jochen Stahl (szkolenie niemieckojęzyczne)
  • 26.04 – 4.05.2002, Heiligenschwendi, szkoleniowcy: Diane Savoy, Jochen Stahl (szkolenie niemieckojęzyczne)
  • 22.06 – 29.06.2002, Bex, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Esther Sandoz (szkolenie francuskojęzyczne)
  • lipiec 2003, Matran, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Esther Sandoz (szkolenie francuskojęzyczne)
  • 3.09 – 11.09.2004, Heiligenschwendi, szkoleniowcy: Christine Bütikofer (szkolenie niemieckojęzyczne)
  • listopad 2005 – październik 2007 (sześć weekendów), Krattingen, szkoleniowcy: Christine Bütikofer (szkolenie niemieckojęzyczne)
  • 18.08 – 25.08.2006, Grolley, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Diane Savoy (szkolenie francuskojęzyczne)
  • 24.08 – 31.08.2007, Bex, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Marie-Noëlle Ruffieux (szkolenie francuskojęzyczne)
  • listopad 2007 – kwiecień 2008 (sześć weekendów), Krattingen, szkoleniowcy: Christine Bütikofer, Astrid Kunz (szkolenie niemieckojęzyczne)
  • 16.08 – 23.08.2008, Bex, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Marie-Noëlle Ruffieux (szkolenie francuskojęzyczne)
  • październik 2008 – kwiecień 2009 (sześć weekendów), Krattingen, szkoleniowcy: Christine Bütikofer, J. Keller (szkolenie niemieckojęzyczne)
  • 18.07 – 25.07.2010, St Maurice, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Marie-Noëlle Ruffieux (szkolenie francuskojęzyczne)
  • luty 2011 – wrzesień 2011 (sześć weekendów), , Ursenbach, szkoleniowcy: Christine Bütikofer, K. Tanner (szkolenie niemieckojęzyczne)
  • 04.08 – 10.08.2013, St Maurice, szkoleniowcy: Marie-Noëlle Ruffieux, Nicole Oberon (szkolenie francuskojęzyczne)
  • 18.07 – 25.07.2014, St Maurice, szkoleniowcy: Marie-Noëlle Ruffieux, Nicole Oberon (szkolenie francuskojęzyczne)

  • 25.08 – 31.08.2002, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Magdalena Winkler
  • 20.10 – 26.10.2002, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 26.06 – 03.07.2003, Winnica, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Magdalena Winkler
  • 11.10 – 16.10.2004, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Wiesława Stefan
  • 17.10 – 22.10.2005, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
  • 19.03 – 24.03.2006, Krasiłow, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Tatiana Wodopijanowa, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
  • 12.05 – 17.05.2008, Krasiłow, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Tatiana Wodopijanowa, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
  • 15.06 – 20.06.2009, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Tatiana Wodopijanowa, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
  • 20.06 – 26.06.2010, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar, Nadia Serebrovska
  • 05.06 – 12.06.2011, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
  • 05.09 – 10.09.2012, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Nadia Serebrovska, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
  • 14.09 – 19.09.2015, Vysoká nad Uhom (Słowacja), szkoleniowcy: Witold Simon, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
  • 20.03 – 25.03.2017, Brzuchowice, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Lena Omelchenko, Kateryna Błaszczak (Gonchar)