user_mobilelogo


Dotychczas (stan na 23 marca 2017 roku) przeprowadzono następujące szkolenia:
(nie uwzględniono warsztatów weekendowych):

Białoruś
04.02 – 09.02.2008, Baranowicze, szkoleniowec: Andrzej Winkler
17.11 – 22.11.2008, Baranowicze, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Barbara Sajnok, Natasza Pan
16.11 – 21.11.2009, Baranowicze, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Barbara Sajnok, Natasza Pan
16.01 – 21.01.2011, Baranowicze, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Barbara Sajnok, Natasza Pan
11.05 – 17.05.2012, Brzozówka, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Barbara Sajnok, Natasza Pan

Czechy
02.06 – 07.06.2003, Maria Hilf, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
16.06 – 21.06.2006, Andelske Hore, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
19.03 – 24.03.2007, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Dagmar Sližová
21.04 – 26.04.2008, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Dagmara Sližová
23.04 – 28.04.2009, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler oraz Ludmila Liberdova, Pavel Kolegar
15.04 – 20.04.2010, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Maruska Szymikova
16.04 – 21.04.2011, Zlate Hory, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Marcel Krajzl
16.04 – 21.04.2012, Horní Bečva, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Ludmila Liberdova, Vladislava Snajdrova, Jana Urbanova

Irlandia Północna
październik 2000, Derry, szkoleniowcy: Seamus O’Connell, Gerard O’Connell, Ágnes Kónya, Marea Loughrey
marzec 2001, Derry, szkoleniowcy: Seamus O’Connell, Gerard O’Connell, Ágnes Kónya, Marea Loughrey
listopad 2002, Derry, szkoleniowcy: Seamus O’Connell, Gerard O’Connell, Ágnes Kónya, Marea Loughrey

Łotwa
28.06 – 4.07.2004, Ozolnieki, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon

Polska
13.01 – 20.01.2002, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
09.03 – 16.03.2002, Kanie Helenowskie, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
26.05 – 31.05.2002, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
25.11 – 30.11.2002, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
20.01 – 25.01.2003, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
26.05 – 31.05.2004, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
01.03 – 06.03.2004, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
13.09 – 18.09.2004, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
20.05 – 25.05.2005, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
12.12 – 17.12.2005, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
15.05 – 20.05.2006, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
02.10 – 07.10.2006, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
11.12 – 16.12.2006, Sulejówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
08.01 – 13.01.2007, Miedonia, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
22.10 – 27.10.2007, Miedonia, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
17.12 – 22.12.2007, Wrocław, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
25.08 – 30.08.2008, Miedonia, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
16.03 – 21.03.2009, Miedonia, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
20.09 – 25.09.2010, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
07.03 – 12.03.2011, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
21.11 – 26.11.2011, Białobrzegi, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
24.04 – 29.04.2012, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
19.11 – 24.11.2012, Miedonia, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
15.04 – 20.04.2013, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
25.11 – 30.11.2013, Rudy, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
02.06 – 07.06.2014, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon, Aleksandra Kulczyńska, Andrzej Miziołek
24.11 - 29.11.2014, Rudy, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon, Aleksandra Kulczyńska, Andrzej Miziołek
29.06 - 04.07.2015, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
23.11 - 28.11.2015, Rudy, szkoleniowcy: Witold Simon, Andrzej Winkler
13.06 - 18.06.2016, Milanówek, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
21.11 - 26.11.2016, Rudy, szkoleniowcy: Witold Simon, Andrzej Winkler
05.06 - 10.06.2017, Teresin, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon.

Rosja
09.05 – 15.05.2005, Moskwa, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
20.05 – 25.09.2006, Moskwa, szkoleniowiec: Andrzej Winkler
08.10 – 13.10.2007, Moskwa, szkoleniowiec: Andrzej Winkler

Rumunia
03.05 – 08.05.2004, Cluj Napoca, szkoleniowcy: Ágnes Kónya, Zoltán Kónya
25.10 – 29.10.2004, Cluj Napoca, szkoleniowcy: Ágnes Kónya, Zoltán Kónya
07.03 – 11.03.2005, Cluj Napoca, szkoleniowcy: Ágnes Kónya, Zoltán Kónya
22.02 –  03.03.2006, Cluj Napoca, szkoleniowcy: Ágnes Kónya, Zoltán Kónya

Słowacja
21.10 – 26.10.2013, Bardejov, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
13.10 -  18.10.2014, Kysak, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon

Szwajcaria
marzec 2001, Riehen, szkoleniowcy: Diane Savoy, Jochen Stahl (szkolenie niemieckojęzyczne)
26.04 – 4.05.2002, Heiligenschwendi, szkoleniowcy: Diane Savoy, Jochen Stahl (szkolenie niemieckojęzyczne)
22.06 – 29.06.2002, Bex, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Esther Sandoz (szkolenie francuskojęzyczne)
lipiec 2003, Matran, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Esther Sandoz (szkolenie francuskojęzyczne)
3.09 – 11.09.2004, Heiligenschwendi, szkoleniowcy: Christine Bütikofer (szkolenie niemieckojęzyczne)
listopad 2005 – październik 2007 (sześć weekendów), Krattingen, szkoleniowcy: Christine Bütikofer (szkolenie niemieckojęzyczne)
18.08 – 25.08.2006, Grolley, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Diane Savoy (szkolenie francuskojęzyczne)
24.08 – 31.08.2007, Bex, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Marie-Noëlle Ruffieux (szkolenie francuskojęzyczne)
listopad 2007 – kwiecień 2008 (sześć weekendów), Krattingen, szkoleniowcy: Christine Bütikofer, Astrid Kunz (szkolenie niemieckojęzyczne)
16.08 – 23.08.2008, Bex, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Marie-Noëlle Ruffieux (szkolenie francuskojęzyczne)
październik 2008 – kwiecień 2009 (sześć weekendów), Krattingen, szkoleniowcy: Christine Bütikofer, J. Keller (szkolenie niemieckojęzyczne)
18.07 – 25.07.2010, St Maurice, szkoleniowcy: Daniele Perrier, Marie-Noëlle Ruffieux (szkolenie francuskojęzyczne)
luty 2011 – wrzesień 2011 (sześć weekendów), , Ursenbach, szkoleniowcy: Christine Bütikofer, K. Tanner (szkolenie niemieckojęzyczne)
04.08 – 10.08.2013, St Maurice, szkoleniowcy: Marie-Noëlle Ruffieux, Nicole Oberon (szkolenie francuskojęzyczne)
18.07 – 25.07.2014, St Maurice, szkoleniowcy: Marie-Noëlle Ruffieux, Nicole Oberon (szkolenie francuskojęzyczne)

Ukraina
25.08 – 31.08.2002, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Magdalena Winkler
20.10 – 26.10.2002, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
26.06 – 03.07.2003, Winnica, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Magdalena Winkler
11.10 – 16.10.2004, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Wiesława Stefan
17.10 – 22.10.2005, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Witold Simon
19.03 – 24.03.2006, Krasiłow, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Tatiana Wodopijanowa, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
12.05 – 17.05.2008, Krasiłow, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Tatiana Wodopijanowa, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
15.06 – 20.06.2009, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Tatiana Wodopijanowa, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
20.06 – 26.06.2010, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar, Nadia Serebrovska
05.06 – 12.06.2011, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
05.09 – 10.09.2012, Kijów, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Nadia Serebrovska, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
14.09 - 19.09.2015, Vysoká nad Uhom (Słowacja), szkoleniowcy: Witold Simon, Lena Omelchenko, Kateryna Gonchar
20.03 - 25.03.2017, Brzuchowice, szkoleniowcy: Andrzej Winkler, Lena Omelchenko, Kateryna Błaszczak (Gonchar)